Gülüş tasarımı fiyatları 2020

Gülüş tasarımı fiyatları 2020

GÜLÜŞ TASARIMI FİYATLARI 2020

Çeşitli nedenlerle estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemine gülüş tasarımı denir. Gülüş tasarımı bir çok işlemin bir arada uygulanması işlemidir (zirkon kaplamalar, bonding, beyazlatma, diş eti operasyonları, köprüler, diş boyu ayarlaması ve dudak şekillendirmeleri).

Gülüş tasarımında önemli olan etkenler; yüz şekli, kişinin yaşı, kişinin cinsiyeti, sosyal konumu, ekonomik durumu, diş bozukluklarının durumu ve doktor tecrübesidir.

Gülüş tasarımında yüz şekli çok önemlidir. Dişler yüz ve gülüşün bir bütünüdür. Yüz şekli ve diş yapısı birbirine uyumlu olması gerekir. Estetik bir gülüşte cinsiyette önemlidir. kadınlara daha oval dişler güzel olurken erkeklere daha köşeli dişler uygun olur. Dişlerle yanakların desteğinin sağlanmasıyla daha estetik ve daha sağlıklı dişlere sahip olunabilir.

Bilgisayar destekli olan gülüş programları sayesinde öncesinde herhangi bir işlem yapılmadan, uygulama sonrasında gülüşünüzün yüzünüzle nasıl bir uyum içinde olduğunu tahmini olarak görebilirsiniz. Doğru yapılacak bir gülüş tasarımı doktor ve hasta tarafından alınacak ortak kararlarla belirlenir. Gülüş tasarımı kişinin istekleri dikkate alınarak işleme bağlı olarak uzun bir sürece yayılabilir veya çok daha kısa sürede tamamlanabilir.

Kişinin niçin gülüş tasarımı uygulamalarına yönelmiş olduğu; ilk muayenesinde kendisinden gülümsemesi istenildiğinde; ağzını gösterirken çekinmesi, gülümserken ağzını açıp kapaması ile kolaylıkla fark edilir. Ağız içi muayenesi sonrasında da fark edilen bu durumlar doğrulanır. Genel olarak; birbirleriyle uyumları bozuk olan dişler, bu bozukluklara bağlı olarak diş etlerindeki sağlıksızlık ilk belirlenen durumlardır.

Gülüş tasarımı fiyatları genellikle diş bozukluğuna göre 1500-3000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Hizmetlerimiz ve Gülüş Tasarımı Fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız>> http://bit.ly/bogazicidisdanisma

HASTANEMİZDE GÜLÜŞ TASARIMI YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Alp Cengiztürk

Merhaba ben dişlerimden hiç memnun değildim. Bir çok araştırmam sonucu Boğaziçi Diş Hastanesini buldum ve iyiki de bulmuşum. Doktorlar ve çalışanlar çok iyi bir iş çıkardılar. Dişlerimden çok memnunum. Hepinize çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Beyza Burçak Öztürk

Ben eskiden gülmeye çekinirdim ve dişlerimden çok muzdarip biriydim. Gülerken sürekli ağzımı elimle kapatırdım. Ve en sonunda yaptırmaya karar verdim. Boğaziçi Diş Hastanesi ile karşılaştım. Uzun bir diş tedavisi sonucunda çok daha güzel dişlere kavuştum. Artık dişlerimi elimle kapatmıyorum ve bol bol gülücükler saçıyorum. Boğaziçi Diş Hastanesi ile karşılaştığım için çok şanslıyım ve çok mutluyum.

Ağız, Diş ve Çene cerrahisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun
Biz sizi arayalım

Online Randevu

RANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığı ile alakalı tüm sorunlarınız için hemen randevunuzu planlayabilirsiniz.

Doktora Sor

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz. 

Röntgen Gönder

RÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.