bg_image
İmplant Diş Tedavisi Üsküdar için yorumlar kapalı
Posted By

admin

İmplant Diş Tedavisi Üsküdar

İmplant Diş Nedir?

Dental implant diş, diş kökü görevi üstlenen, diş eksikliklerinde üzerine protez yapmak amacıyla kullanılan ve titanyumdan üretilen vidalı diş uygulamasıdır.

İmplant Diş Avantajı Nedir?

İmplant dişin birçok avantajı vardır. Doğal dişin görevini görür. Çiğneme fonksiyonlarını geri kazandırır. Estetik ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Sağlıklı beslenmenizi sağlar. Özgüven kazandırır.

İmplant Diş Her Hastaya Uygulanır Mı?

İmplant dişin her hastaya uygulanabilmesi için hastanın hem genel sağlığının hem de ağız sağlığının iyi olması gerekir. İmplantı destekleyebilmesi için çenede uygun kemik yapısının bulunması şarttır. Periodontal kaynaklı hastalığı olmayan, sağlıklı diş eti dokusuna sahip her hastaya implant diş uygulanabilir.

İmplant Diş Uygulamasında Acı Hissedilir Mi?

İmplant diş uygulamasında uygun anestezi yöntemi uygulandığı için hastalarımız hiçbir şekilde ağrı, sızı ya da acı gibi problemleri hissetmezler. İşlem gününün akşamında implantın yerleştirildiği bölgede hafif ağrı hissedilebilir. Hekiminizin önerdiği ağrı kesiciler ile problem giderilebilir.

implant diş tedavisi

implant diş tedavisi

Üsküdar İmplant Diş Tedavisi Boğaziçi Diş Polikliniği

Üsküdar İmplant Diş Hastanesi için Boğaziçi Diş Polikliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İmplant uzmanlarımıza diş implantı hakkında aklınıza takılan tüm soruları yöneltebilirsiniz. Diş implantı ve 2019 implant fiyatları için bizlere dilerseniz 0 543 391 92 91 numaralı WhatsApp üzerinden hızlıca ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.