Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2020

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları 2020

Zirkonyum, estetik diş hekimlerinin tedavi uygulamalarında sıklıkla kullandıkları bir yöntemdir. Dişlerdeki mevcut bozuklukların giderilmesinde kullanılan zirkonyum diş kaplama yönteminin rağbet görme nedeni ise, dayanıklılığı ve estetik bir görünüm ortaya koymasıdır. Bunların yanı sıra zirkonyum kaplamalar, ışığa duyarlılık gösterir ve doğal diş görüntüsü ortaya koyar. Ön ve arka dişlerde rahatlıkla uygulanabilen bu tedavi yöntemi, diş ve diş eti sağlığını desteklemesi ile estetik görünüme yeni bir boyut kazandırmıştır. Ağız içerisinde metal malzemelerin kullanımının azalması ve yerine ışık geçirgenliği ile doğal bir görünüm veren zirkonyum alaşımın tercih edilmesi, özellikle ön dişlerde önemli farklar yaratmaktadır. Peki, hem doğal görünüm sağlaması hem de dayanıklılığı ile ön plana çıkan bu yöntemin maliyeti nedir? Zirkonyum diş kaplama fiyatları neye göre belirlenmektedir?

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Zirkonyum diş kaplama; sıcağa dayanıklı, beyaz renkli, saydam ve aynı zamanda metale karşı alerjisi olan insanlar için oldukça ideal bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi sonucunda sıcak ve soğuk hassasiyeti oluşmadığı gibi, yeme içme alışkanlıklarına bağlı olarak oluşan renklenmeler de en aza indirgenmektedir. Zirkonyum kaplamanın sağladığı kolaylık ve kişilerin yaşam kalitesine olan katkısı, kullanım sürecinde çok daha net bir şekilde fark edilecektir. Zirkonyum diş kaplama fiyatları ise özellikle kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyatları etkileyen tek faktör malzeme kalitesi değildir. Bunun yanında hastaya uygulanacak olan diş sayısı, diş hekiminin ve teknisyenin tecrübesi ve yine hastanın ağız yapısı da fiyatları belirleyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Zirkonyum uygulaması sırasında kullanılan malzemelerin neredeyse tamamı yurtdışından gelmektedir. Bu nedenle zirkonyum diş kaplama fiyatları kur dalgalanmalarından da direkt olarak etkilenmektedir. Euro ya da Dolar’daki herhangi bir artış, zirkonyum fiyatlarında değişiklik yaşanmasına neden olacaktır. Ayrıca uygulamayı yapan hekimin tecrübesi ve teknisyenin özeni, yapılan işin kalitesinde belirleyici rol üstlenmektedir. Bunların yanı sıra hastanemizde zirkonyum diş kaplama fiyatları 1200 TL’den başlamaktadır. Ancak zirkonyum kaplama uygulamaları ve fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, tecrübeli hekimlerden kaliteli bir hizmet almanın farkını yaşayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve Zirkonyum Diş Kaplama fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız>> http://bit.ly/bogazicidisdanisma

Ağız, Diş ve Çene cerrahisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun
Biz sizi arayalım

Online Randevu

RANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığı ile alakalı tüm sorunlarınız için hemen randevunuzu planlayabilirsiniz.

Doktora Sor

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz. 

Röntgen Gönder

RÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.