bg_image
Diş Çekimi Fiyatları 2023 için yorumlar kapalı
Posted By

admin

Diş Muayene Ücretleri

Diş Çekimi Fiyatları 2023

Dişler kişilerin en fazla önem kazandığı parçalardan bir tanesidir. Tamamen yemek ile ilgili olan ve rahat bir şekilde yemeklerinizi yemenizi sağlayan dişlere, iyi bakılması gerekmektedir. Bu şekilde düzenli olarak dişlerin fırçalanması ve bu şekilde çürüklerin giderilmesi ise son derece önemlidir. Fakat bazı zamanlarda hem yaşın vermiş olduğu durumlar, hem de farklı nedenlerden dolayı dişlerin çekilmesi gerekmektedir. Bu hem normal, hem de 20’lik gibi dişler için ayrı olmaktadır. Firmamız ise yeni yılın gelmesi ile beraber müşterilerine, diş çekimi fiyatları 2022- 2023 olarak oldukça uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktadır.

Firmamız kurumsal diş kliniğidir ve oldukça iyi diş hekimlerine sahiptir. Merkezi konumda bulunan diş kliniğimize gelen hastalarımız ise, hizmetlerimizden oldukça memnun kalmaktadırlar. Diş çekimi ile tedavi gören hastamız Zeynep hanım, bu sayede diş çektirme korkularını işinin ehli ve tamamen profesyonel olan diş hekimlerimiz sayesinde yenmiştir. Kendisi ise hizmetlerimizden oldukça memnun kalarak ayrılmıştır. Siz de firmamız ile iletişime geçerek, tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve diş doktorlarımıza uygun fiyatlar ile tedavi olabilirsiniz.

Diş Çekimi ve Diğer Verilen Hizmetler Nelerdir?

Hem uygun hem de oldukça indirimli fiyatlar ile diş çekimi hizmeti ve aynı zamanda farklı diş tedavisi hizmetleri sunun firmamız, 2021 yılının girmesi ile beraber hizmetlerinde indirimler yapmıştır. Koronavirüs nedeni ile bazı kişilerin işlerini kaybetmeleri ve bu şekilde maddi problemler ile karşılaşmaları, firma olarak bizleri de üzmektedir. Bu yüzden firmamızın diş hekimleri diş çekimi fiyatları 2022 – 2023 yılında tedaviye ihtiyaç duyan kişilere indirimler yapmakta ve kendilerinin tedavi olmalarını sağlamaktadırlar. İşlerinde oldukça iyi olan ve müşterilerinin memnuniyeti ölçüsünden diş tedavi hizmeti veren firmamız, geniş çaplı hizmetleri ile bilinmektedir.

Firmamızdan diş çekimi haricinde alabileceğimiz hizmetler ise şunlardır.

 • İmplant
 • Zirkonyum
 • Diş Teli
 • Şeffaf Plak
 • Ordodonti
 • 20’lik Diş Çekimi
 • Diş ve Tartar Temizliği
 • Kanal Tedavisi
 • Diş Dolgusu
 • Gömülü Diş Çekimi
 • Estekik Diş Hizmeti
 • Empress Kaplama
 • Porselen Diş Kaplama
 • Lamine Diş Kaplama

gibi daha birçok farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda cerahi işlem gerektiren dişleri tedavi etmekteyiz. Apse ve iltihap yapmış olan dişlerin tedavisini ise uzman diş hekimlerimiz, kısa süre içerisinde ilaç tedavisi ile geçirmekte ve daha sonra istediğiniz diş hizmetini sizlere vermektedir.

Diş Çekimi Fiyatları

Diş Çekimi Fiyatları

Diş Çekimi Fiyatları Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Firmamızın oldukça uygun ve ekonomik fiyatlar ile vermiş olduğu diş çekimi ve diğer hizmetleri, müşterilerine keseleri sarsılmadan ve uygun ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır. Firmamızdan kanal tedavisi olan ve oldukça memnun kalan Kemal bey ödemesini firmamıza nakit olarak yapmıştır ve firmamızın indirimlerinden yararlanmıştır. Firmamız Kemal bey gibi müşterilerine sadece nakit olarak değil, aynı zamanda kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunmaktadır. Hem güvenilir hem de taksitli olarak ödemenizi yapabileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Firmamızdan ister normal dolgu, isterseniz de gömülü diş çekimi hizmeti alınız dilerseniz firmamıza, banka havalesi veya eft ile ödeme yapabilirsiniz. Aynı şekide cepbank para transferi ile de diş çekiminin ödemesini indirimli olarak yapabilirsiniz.

Diş Çekimi Hizmeti Almak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir?

Kaliteli ve işinin ehli olan diş hekimlerimiz ile hizmet veren özel diş kliniğimiz her zaman için müşterilerinin sağlıklarını önemsemektedir. Diş çekimi gibi diğer tüm diş tedavisi hizmetlerini en iyi şekilde vermekteyiz. Firmazından diş çekimi veya başka bir hizmet almak isterseniz, bizlere kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamız kurumsal şirket olduğu için bizlere, şirket telefonlarımız üzerinden ulaşabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda elektronik posta ile de firmamıza ulaşabilirsiniz.

Eğer dilerseniz internet sitemiz üzerinden firması ile irtibata geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızın doktorları hakkında genel bilgi alabilir ve istediğiniz diş tedavisi için doktor seçimini yapabilirsiniz. Müşteri temsilcimizin whatsapp numarası ise sizlere, 7/24 hizmet vermekte ve randevularınız için kolaylıklar sağlamaktadır. Siz de ağrıyan dişlerinizden kurtulmak ve iyi bir diş tedavi hizmeti almak isterseniz, bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Diş Çekimi Tedavisinin Önemi

Diş çekimi her zaman için hastaların korkulu rüyası olmaktadır. Fakat gelişen teknoloji ile bu korkular yenilmiş ve diş hekimlerine daha rahat tedavi olunmaya başlanmıştır. Firmamız ise diş çekimi gibi diğer tüm diş tedavi hizmetlerini ise son teknolojiye sahip ekipmanlar ile yapmaktadır. Diş kliniğimizin doktorları hastalarımızın dişlerini çekmeden önce, çekilmeye gerek kalmadan dişleri kurtarmaya çalışmakta ve bu şekilde tedavi yöntemi izlemektedir. Bir kişinin ağzındaki dişi oldukça önemlidir ve çekildikten sonra geri gelmemektedir.

Diş çekimi gerek duyulan dişlerin tedavisini ise hastalarımız, minimum ağrı ve sızı ile firmamızın hekimlerinden yaptırmaktadırlar. Diş çekimi tedavisine diğer hizmetlerimiz gibi son derece önem veren hekimlerimiz, hastalarımızın bu konudaki hassasiyetleri doğrultusunda kendilerine hizmet sunmaktadırlar. Diş çekiminden çok korkan kişilere ise genel anestezi uygulamakta ve bu şekilde tedavilerini yapmaktadırlar.

Diş Dolgu Fiyatları

Diş Dolgu Fiyatları

Diş Çekimi Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Firmamızdan diş çekimi hizmeti alan Suna hanım ve Erol bey oldukça memnun kaldıklarını, kliniğimizin hekimlerine teşekkür ederek iletmişlerdir. Diş çekimi sonrasında hekimlerimiz hastalarımızın neler yapmaları gerektiğini ise detaylı şekilde kendilerine anlatmaktalar ve bu şekilde kendilerinin gündelik hayatlarının kısa süre içerisinde düzene girmelerine yardımcı olmaktadırlar.

Uzman diş doktorlarımızın diş çekimi sonrası hastalarına bir kaç tavsiyeleri bulunmaktadır. Bu tavsiyelere uyan kişiler ise, çekim sonrası dişlerinde herhangi bir apse ve iltihapla karşılaşmamaktalar ve kısa süre içerisinde yemek yemeye başlamaktadırlar.

Hekimlerimizin diş çekimi sonrası hastalarına tavsiyeleri ise şunlardır.

 • Diş çekimi sonrasında diş üzerine konulan pamuk veya tamponun belli bir süre kalması ve çıkmaması gerekmektedir. Bu süre ise en az olarak yarım saat olmalıdır.
 • 24 saat boyunca sigara ve alkol kullanılmamalıdır.
 • Kesinlikle 6 saat süre ile sıcak ve çok soğuk ürünler tüketilmemelidir. Ilık çorba ise yemek olarak hekimlerimizin tavsiyeleri arasında yer almaktadır.
 • Çekim yapılmış olan dişinizin olduğu yer mutlaka temiz tutulmalı ve yemek kalıntıların gitmesi önlenmelidir.
 • Diş temizliği için kullanılan su ile ağız içi diş çekimi sonrası yapılmamalıdır.
 • Çekim sonrası ise en az 2 saat hiç bir şeyin yenmemesi gerekmektedir.
 • Diş çekimi oluşacak ağrı ise aspirin ile giderilmelidir.

Bunların dışında ise hekimizin verdiği tavsiyelere harfiyen uyulmalıdır. Bu şekilde diş çekimi sonrası iyileşme süresi hızlanacak ve sizin de kısa süre sonra çekilen dişinizin yeri kapanacaktır.

Belli süre sonrasında ise arzu ettiğiniz takdirde ise kliniğimizin implant tedavisinden en uygun fiyatlar ile faydalanabileceksiniz. Kliniğimizde dişlerini çektiren Tuğba hanım gerekli tavsiyelere birebir uymuş ve iyileşme süresinin daha hızlı olduğunu firmamıza, memnuniyetleri ile iletmiştir. Kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ile hekimlerimiz, hasta sağlığını son derece önemsemekte ve bu doğrultuda kendilerine diş çekimi ve diğer hizmetleri vermektedir.

Diş Çekimi Öncesi Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Hastalarımız firmamızın diş hekimlerine gerekli olan muayene olduktan sonra diş çekilmesine karar veren doktorlar, bazı konularda diş çekimi öncesi hastalarının yapması gereken şeylerin ne olduğu hakkında kendilerini uyarmaktadırlar. Eğer dişinizde apse varsa ve bu yüzden dişinizin çekilmesi sorunlu ise, doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiki düzenli olarak kullanınız. Eğer diş çekimi öncesi kullanmış olduğunuz farklı bir ilaç bulunuyorsa, mutlaka bu ilaçların ne olduğunu hekiminize söyleyiniz. Çekim öncesi ise hekiminizin size tavsiye ettiği aspirin tarzı ilaçları kullanmayınız. Çünkü bu ilaçlar pıhtılaşma yapar ve sizin için problem teşkil eder.

 

Diş Çekimi Randevunuzu Hemen oluşturmak için tıklayın.

Hizmetlerimiz ve Diş Çekimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız>> http://bit.ly/bogazicidisdanisma