Hakkımızda

Boğaziçi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2016 yılında, İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar’da Ertan İncedayı, Muhammet Kemal Tercan, Ali Emre Saltık ve Meryem Nezhat ortaklığında kurulmuş olup, 5 tedavi ünitesinden oluşmaktadır. 

Klinik bünyesinde;

Ağız ve Diş Çene Cerrahisi (Dental İmplant Uygulamaları), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Gülüş Estetiği (Lamine Veneer ve Zirkonyum Kaplama Uygulamaları), Ortodonti Tedavileri (Lingual Ortodonti- Invisalign Ortodonti), Diş Eti Tedavileri (Periodotontoloji), Kanal Tedavileri (Endodonti) gibi tüm branşlar yer almakta olup, uzman hekim kadromuzla kapsamlı ağız ve diş tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Çocuk diş tedavileri, çocuklar için hazırlanmış özel Pedodonti kliniğimizde uygulanmaktadır.

Kliniğimiz bünyesinde Bilinçli Hipnoz Derneğinin Kurucu Üyesi Dr. Ertuğrul Bayram tarafından diş hekimi korkusu yaşayanlar için hipnoz yöntemiyle ağız ve diş tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Misyonumuz
İlkelerine bağlı bir dünya markası olma yolculuğumuzda sağlık sektöründe verdiğimiz hizmetler ile Ağız ve Diş Sağlığı konusunda
evrensel değerler çerçevesinde, tedavi olan tüm hastalarımıza,
tüm çalışanlarımıza uluslar arası kalite standartları hizmet anlayışı ile çözümler üreten diş hastanesi olmak öncelikli misyonumuzdur.

Tüm kadromuz ile hastalarımızın ağız ve diş sağlığı konularında üstün kalitede hizmetler üretmek ve hastalarımızın memnuniyetine odaklanarak
her geçen gün hizmetlerimize teknolojinin tüm nimetlerini kullanarak sürdürülebilir büyümeyi hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz
İlkelerine Bağlı, güvenilir, şeffaf, sağlıklı bir yaşam için çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz
Dürüstlük
Empati
Hasta Memnuniyeti