bg_image
Diş Beyazlatma Fiyatları için yorumlar kapalı
Posted By

admin

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş hekimlerinin sunduğu estetik ve kozmetik tedavilerin arasında en önemlilerinden birisi de diş beyazlatmadır. Bunun nedeni ise diğer diş estetiği tedavilerine göre maliyetinin daha düşük olması ve aynı zamanda hızlı uygulanarak kısa süre içerisinde sonuç alınabilmesidir. Kişinin görüntüsüne ve kendisine olan güvenine önemli derecede katkısı olan bu tedavi yöntemi, doğru prosedürler izlendiğinde dişe herhangi bir zarar vermez. Yine profesyonel diş beyazlatma, diş hekiminin ofisinde ya da diş hekiminin gözetiminde evde uygulanabilen bir yöntemdir. Peki, diş beyazlatma fiyatları ne kadardır? Bu fiyatlarda belirleyici olan faktörler nelerdir?

Ofis Tipi Diş Beyazlatma Fiyatları

Profesyonel diş beyazlatma yöntemleri arasında yer alan ofis tipi diş beyazlatmada diş beyazlatıcı ürün direkt olarak dişlere uygulanır ve lazer ışığı kullanılarak beyazlatma süreci hızlandırılır. 1-1,5 saat kadar süren bu işlem sonrasında muhteşem bir beyazlatma elde edilebilir. Ancak çoğu kişinin sadece iki seansa ihtiyacı varken, kimileri ise istedikleri renge bağlı olarak birkaç ek seansa daha ihtiyaç duyabilir. Bu anlamda ofis tipi diş beyazlatma fiyatları hekimin diş beyazlatma için kullandığı jel ve işlem sayısı gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Bunların yanı sıra hastanemizde ofis tipi diş beyazlatma fiyatları ise 2.500 TL’den başlamaktadır.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş Beyazlatma Fiyatları

Ev Tipi Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş hekimlerinin diş beyazlatma için uyguladıkları yöntemlerden birisi de ev tipi diş beyazlatmadır. Bu işlem öncesinde hastanın alt ve üst çene ölçüsü alınır. Ardından kişiye özel olarak bir diş plağı hazırlanır. Diş hekimi istenilen diş rengine göre diş beyazlatıcı jel verir ve bu jel plaklara uygulanır. Bu plaklar, genellikle geceleri takılır ve 3 hafta boyunca kullanılması durumunda oldukça başarılı sonuçlar elde edilir.

Ev tipi diş beyazlatma fiyatları ise ofis tipi diş beyazlatma işlemine göre daha uygundur. Çünkü ev tipi diş beyazlatmada kullanılan jellerin fiyatı, ofis tipi beyazlatmada kullanılanlara göre daha düşük maliyetlidir. Yine hastanemiz hekimleri tarafından uygulanan ev tipi diş beyazlatma fiyatı ise 2.000 TL’den başlamaktadır. Ancak diş beyazlatma uygulamaları ve fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma