bg_image
Gülüş tasarımı fiyatları 2022 2023 için yorumlar kapalı
Posted By

admin

Diş Beyazlatma Fiyatları

Gülüş tasarımı fiyatları 2022 2023

Çeşitli nedenlerle estetik açıdan görünümü bozulan dişler ve diş etlerinin hastaların yüz şekilleri ve gereksinimleri de göz önünde bulundurularak olabildiğince doğal ve güzel bir görünüme kavuşturulması işlemine gülüş tasarımı denir. Gülüş tasarımı bir çok işlemin bir arada uygulanması işlemidir (zirkon kaplamalar, bonding, beyazlatma, diş eti operasyonları, köprüler, diş boyu ayarlaması ve dudak şekillendirmeleri).

Gülüş tasarımında önemli olan etkenler; yüz şekli, kişinin yaşı, kişinin cinsiyeti, sosyal konumu, ekonomik durumu, diş bozukluklarının durumu ve doktor tecrübesidir.

Tasarımında yüz şekli çok önemlidir. Dişler yüz ve gülüşün bir bütünüdür. Yüz şekli ve diş yapısı birbirine uyumlu olması gerekir. Estetik bir gülüşte cinsiyette önemlidir. kadınlara daha oval dişler güzel olurken erkeklere daha köşeli dişler uygun olur. Dişlerle yanakların desteğinin sağlanmasıyla daha estetik ve daha sağlıklı dişlere sahip olunabilir.

Bilgisayar destekli olan gülüş programları sayesinde öncesinde herhangi bir işlem yapılmadan, uygulama sonrasında gülüşünüzün yüzünüzle nasıl bir uyum içinde olduğunu tahmini olarak görebilirsiniz. Doğru yapılacak bir gülüş tasarımı doktor ve hasta tarafından alınacak ortak kararlarla belirlenir. Gülüş tasarımı kişinin istekleri dikkate alınarak işleme bağlı olarak uzun bir sürece yayılabilir veya çok daha kısa sürede tamamlanabilir.

Kişinin niçin gülüş tasarımı uygulamalarına yönelmiş olduğu; ilk muayenesinde kendisinden gülümsemesi istenildiğinde; ağzını gösterirken çekinmesi, gülümserken ağzını açıp kapaması ile kolaylıkla fark edilir. Ağız içi muayenesi sonrasında da fark edilen bu durumlar doğrulanır. Genel olarak; birbirleriyle uyumları bozuk olan dişler, bu bozukluklara bağlı olarak diş etlerindeki sağlıksızlık ilk belirlenen durumlardır.

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş tasarımı fiyatları genellikle diş bozukluğuna göre 175 Euro’dan başlamaktadır.

Hizmetlerimiz ve Gülüş Tasarımı Fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız>> http://bit.ly/bogazicidisdanisma

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş Tasarımı Fiyatları

HASTANEMİZDE GÜLÜŞ TASARIMI YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Alp Cengiztürk

Merhaba ben dişlerimden hiç memnun değildim. Bir çok araştırmam sonucu Boğaziçi Diş Hastanesini buldum ve iyiki de bulmuşum. Doktorlar ve çalışanlar çok iyi bir iş çıkardılar. Dişlerimden çok memnunum. Hepinize çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Beyza Burçak Öztürk

Ben eskiden gülmeye çekinirdim ve dişlerimden çok muzdarip biriydim. Gülerken sürekli ağzımı elimle kapatırdım. Ve en sonunda yaptırmaya karar verdim. Boğaziçi Diş Hastanesi ile karşılaştım. Uzun bir diş tedavisi sonucunda çok daha güzel dişlere kavuştum. Artık dişlerimi elimle kapatmıyorum ve bol bol gülücükler saçıyorum. Boğaziçi Diş Hastanesi ile karşılaştığım için çok şanslıyım ve çok mutluyum.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Hasta Görüşleri için Tıklayın

Gülüş Tasarımı Online Randevu