İstanbul Diş Beyazlatma Fiyatları

İstanbul Diş Beyazlatma Fiyatları

Sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmak, bireyler için hem sosyal hem de psikolojik anlamda oldukça önemlidir. Ancak dişler, gerek ilerleyen yaş gerekse de yanlış beslenme alışkanlıkları nedeniyle zaman içerisinde beyazlığını kaybedebilir. Bunun için uygulanan doğal yöntemler ve diş beyazlatma etkili diş macunları genellikle yetersiz kalmaktadır. Diş hekimleri tarafından uygulanan diş beyazlatma yöntemleri ise dişlerin daha sağlıklı ve beyaz bir görünüme sahip olması için oldukça etkilidir. Peki, diş hekimleri tarafından uygulanan beyazlatma yöntemleri nelerdir? İstanbul diş beyazlatma fiyatları ne kadardır?

Diş Beyazlatma Yöntemleri

Diş hekimleri tarafından uygulanan diş beyazlatma yöntemleri, uygulama tekniğine göre ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan ilki ofis tipi diş beyazlatma, diğeri ise ev tipi diş beyazlatmadır. Ofis tipi diş beyazlatma işlemi, klinik ortamda uygulanan bir yöntemdir. Bu tip beyazlatmada tek seansta diş rengi birkaç ton açılabilir. Ancak uygulama öncesinde diş taşları temizlenir ve diş etlerine koruyucu yapılır. Ofis tipi diş beyazlatma işlemi yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Dişlerin üzeri tam olarak temizlendikten sonra fark görülebilir. Ancak beyazlatmanın etkisi tam anlamı ile 24 saat sonra gözlemlenebilmektedir.

Ev tipi diş beyazlatma işlemi sırasında ise yine jeller kullanılır ve sararmalar giderilir. Diş hekimi öncelikli olarak diş ölçüsünü alır ve dişe uygun bir plak hazırlanır. İstenilen diş rengine göre verilen diş beyazlatma jeli, bu plaklara uygulanır ve genellikle geceleri takılır. Bu işlemin 3 hafta boyunca uygulanması durumunda oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma için diş hekimlerinin kullandığı yöntemlere yukarıda kısaca değindik. Ancak diş beyazlatma ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de diş beyazlatma fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda ofis tipi diş beyazlatma fiyatları, diş hekiminin uyguladığı jel ve işlem sayısına göre değişiklik göstermektedir. Yine ev tipi diş beyazlatma fiyatları ise ofis tipi diş beyazlatmaya göre daha uygun fiyatlıdır. Çünkü bu işlem sırasında kullanılan jellerin fiyatı daha düşük maliyetlidir.

Tüm bunların yanında daha beyaz ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmak için hastanemizin en uygun fiyatlarla sunduğu diş beyazlatma hizmetinden yararlanabilir, hayalinizdeki beyaz dişlere uzman diş hekimlerinin sunduğu güvenilir hizmet ile kavuşabilirsiniz.

Ağız, Diş ve Çene cerrahisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için formu doldurun
Biz sizi arayalım

Online Randevu

RANDEVUNUZU PLANLAYIN

Ağız ve diş sağlığı ile alakalı tüm sorunlarınız için hemen randevunuzu planlayabilirsiniz.

Doktora Sor

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi ve fiyatları doktorlarımıza sorabilirsiniz. 

Röntgen Gönder

RÖNTGENİNİZİ PAYLAŞIN

Doğru teşhis ve tedavi yöntemleri için röntgeninizi paylaşabilirsiniz.