bg_image
Üsküdar Diş Hastanesi için yorumlar kapalı
Posted By

admin

Ortodonti Tedavi Ücretleri Blog Resim

Üsküdar Diş Hastanesi

Üsküdar Diş Hastanesi olarak hizmet veren Boğaziçi Diş Polikliniğimiz, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Estetik Diş Hekimliği, Oral Diagnoz ve Dental Radyoloji, Restoratif Tedavi, Dental İmplant Uygulamaları, Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, Ortodonti, Endodonti, Periodontoloji, Pedodonti, Koruyucu ve Önleyici Diş Hekimliği, Diş Beyazlatma, Gülüş Tasarım Uygulamaları ve Protez gibi alanlarda gerçekleştirdiğimiz tedavilerimizle sizlere sağlıklı gülüşler sunuyoruz. Üsküdar Boğaziçi Diş Polikliniğimizde her biri alanında uzman hekim kadromuz ve tecrübeli takım arkadaşlarımızla ihtiyaç duyduğunuz tedavi sürecini kolaylaştırarak sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Hem dünyaya hem de Türkiye’ye hizmet verdiğimiz ağız ve diş hastanemizde en son sistem cihazları kullanıyor, modern tıp teknikleriyle birinci sınıf uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Boğaziçi Üsküdar Diş Hastanesi

Boğaziçi Üsküdar Diş Hastanesi

 

Hastanemizde Ağız ve Diş Çene Cerrahisi (Dental İmplant Uygulamaları), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Gülüş Estetiği (Lamine Veneer ve Zirkonyum Kaplama Uygulamaları), Ortodonti Tedavileri (Lingual Ortodonti- Invisalign Ortodonti), Diş Eti Tedavileri (Periodotontoloji), Kanal Tedavileri (Endodonti) gibi tüm branşlar yer almakta olup, uzman hekim kadromuzla kapsamlı ağız ve diş tedavileri gerçekleştirilmektedir.

Çocuk diş tedavileri, çocuklar için hazırlanmış özel Pedodonti kliniğimizde uygulanmaktadır.

Kliniğimiz bünyesinde Bilinçli Hipnoz Derneğinin Kurucu Üyesi Dr. Ertuğrul Bayram tarafından diş hekimi korkusu yaşayanlar için hipnoz yöntemiyle ağız ve diş tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Üsküdar Diş Hastanesi İletişim Bilgileri

Üsküdar bölgesinde diş hastanesi mi arıyorsunuz? İstanbul Anadolu Yakası, Üsküdar bölgesindeki diş polikliniğimizde sizlerle tanışmayı bekliyoruz. Bizlere dilerseniz 0 543 391 92 91 numaralı WhatsApp üzerinden hızlıca ulaşabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.